ВСК Груп

Јавен превозРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Вангел Тодоровски 5 лок.5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: Спроти Поликлиника Јане Сандански на кружниот кај стокомак

  • Телефон 2: 070 365203
  • Факс: 02 2400041
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/769816676b047b739e437395d5caa2b6.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ВСК ГРУП е застапник за италијанскиот бренд ФААМ, акумулатори за мотори УНИБАТ. Традицијата на продажба на квалитетни производи е главна определба на целокупниот менаџмент на компанијата. Од нашата анализа и долгогодишното искуство просечниот животен век на ФААМ акумулаторите е 5,1 година.

ВСК Груп е како дел од својата програма е застапник и за акумулатори за мотори УНИБАТ од италијанскиот производител и дистрибутер САМАУТО. Компанијата располага со широко распространета мрежа на дистрибутери и сервиси кои нудат компетентена, брза и квалитетена услуга.

Денес, ВСК Груп е лидер во продажба на акумулатори во Македонија.


повеќе
10%заштеда
Цена со ДДВ:3.300 ден.2.970 ден.

Akumulatori

Цена со ДДВ:4.580 ден.

FAAM акумулатори

Цена со ДДВ:3.000 ден.

FAAM ITALY

Цена со ДДВ:4.310 ден.

Акумулатор FAAM 80 ah

Цена со ДДВ:2.100 ден.

АКУМУЛАТОР МАРКА УНИБАТ 9 АЧ

Цена со ДДВ:3.150 ден.

FAAM акумулатори


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи