Вита Дент


 • Адреса: ул.103 1
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈1030 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1650370775_6.png?t=true&w=300&h=300


  НАШИ УСЛУГИ

  Општа стоматологија


  Ендодонција
  Најнапредните методи за лекување на забите и каналите со ендомотор како и со локатор на апекс.


  Естетика
  (PRF, PRP, БОТОКС, Филер, Дермапен)  Протетика
  (Цирконски коронки, керамички метални коронки, Fastea E-MAX, фурнири)


  Орална и максилофацијална хирургија
  (Апикотомија, отстранување на цисти, естетско прилагодување на вилицата, отстранување на зрели заби, хирургија на максиларниот синус, имплантација и трансплантација на вештачка коска, естетска хирургија на лице)


  Радиологија

  Стоматолошки импланти
  Имаме долгогодишно искуство во безболно поставување импланти користејќи ги најновите хируршки методи.  Ортодонција
  Во нашата клиника се поставуваат фиксни и мобилни протези. Новитети се и проѕирните протези.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи