Васлин

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: с.Босилово 145
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7623 км

  • Телефон 2: 075 374034
  • Факс: 034 371720
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554970172_51.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Васлин, како коомпанија претставува симбол за квалитет, доверба повеќе од две децениии. Наша основна дејност е продажба на професионални машини, опрема, алат и хемикалии-детергенти за чистење и одржување на хигиена, во сите дејности и на сите можни површини како што е: индустрија, хотели, училишта, детски градинки, болници, канцеларии, трговски центри, плоштади, улици, и дворови.
Мисија во нашето работење е да ги откриеме вашите проблеми со хигиената и заеднички да изнајдеме најсоодветно решение.

Постоиме за да ви овозмозиме ефикасно и квалитетно решавање на проблемите со хигиената, а вашата доверба е наша движечка сила. Не двоумете се да го контактирате нашиот тим на професионалци и да им поставите било какво прашање во областа на хигиената, тие се секогаш спремни да одговорат на вашите барања.

Нашата компанија е овластен диструбутер за продажба на територијата на Република Македонија за следните брендови:
• „KRANZLE“ – Германија, машини за перење со вода под висок притисок.
• „COLUMBUS“- Герамнија, машини за чистење на сите видови подови.
• „AVANT“ – Финска, мултифункционални машини за повеќе дејности
• „DELFIN“ – Италија, професионални индустриски правосмукалки со специјална намена
• „ISAL“ – Италија, професионални индустриски машини за метење
• „PERUZZO“ - Италија, повеќе наменски машини во стопанството, индустријата
• „GIANNI FERRARI“- Италија, професионални индустриски косачки на трева

Доколку сте заинтересирани за соработка, доаѓаме на лице место, го разгледуваме објектот, разговараме за проблемите што ги имате и кое се поврзани со хигиената и заеднички со Вас го утврдуваме најсоодветното решение.

За сите машини е обезбеден сервис и оригинални резервни делови.
повеќе
10%заштеда
Цена со ДДВ:229.429 ден.206.486 ден.

Колумбус автомат за перење на тврди ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:241.866 ден.217.679 ден.

Машина за рибање и сушење подови RA ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:317.918 ден.286.126 ден.

Машина за рибање и сушење подови,со ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:334.818 ден.301.336 ден.

Машина за рибање подови,со вграден ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:105.020 ден.94.518 ден.

Машина за рибање подови Е 400 С

Цена со ДДВ:618 ден.

Моп памук за метален држач


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи