Василка Алексоска


  • Адреса: ул.2, нас.Козле 40
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
Дејности:

ракотворби/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:2.000 ден.

Слика - Пеперутка

Цена со ДДВ:3.000 ден.

Икона - Богородица

Цена со ДДВ:4.500 ден.

slika od srma

Цена со ДДВ:700 ден.

slika od srma

Цена со ДДВ:700 ден.

slika od srma


Видете ги нашите производи на
Мапа

Неизвесно е што ќе се случува со каматните стапки. Ако Европската централна банка почне да ја намалува каматната стапка тоа ќе има ефект и кај нас, меѓутоа ...
сите 67 | | | веќе видена

Веќе е кажано дека масерите во странство можат да заработат и до 7.000 евра месечно. Сепак, масажата на плажа носи и до 15.000 евра по сезона, што на многумина ...
сите 14 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 36 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи