Василева Кардио

Wi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за децаРаботиме со плави картони

  • Адреса: Васил Ѓоргов 34-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: во близина на Министерство за Економија и Завод за вработување, спроти црквата Св. Јован

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/1005373704821b7c93ccdac0addfc318.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Василева Кардио - специјалистичка ординација по кардиологија и интерна медицина.

Услуги:
• Трансторакална ехокардиографија (ТТЕ)
• Колор Доплер на каротиди
• Колор Доплер на артерии и вени на нозете
• Едукација и припрема за европски испит по ехокардиографија
• Коронарен стрес тест (КСТ)
• 24 и 48 часовен ЕКГ Холтер мониторинг
• 24 часовен АБП мониторинг
• Ехо на штитната жлезда
• Ехо на абдоминални органи
• Дневно мониторирање и лекување
• Mедицински консалтинг

Пациентите исто така ги имаат на располагање и следниве консултативни прегледи:
• Дијабет
• Тироидеа
• Гастроентерологија

Лоцирана е кај Министерството за Економија и Заводот за вработување, веднаш спроти Данскиот Конзулат. Контактирајте не на бројот 02 3080666, нашиот тим ви стои на располагање.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи