Вајдо


  • Адреса: с.Камењане
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈1035 км

  • Телефон 2: 070 736723
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665735631_93.png?t=true&w=300&h=300


Чистење со DPF на секаков вид возила, автомобили, камиони, комбиња. Даваме гаранција од 1 година за 40.000 км, соработуваме со сите овластени сервиси, нашата гаранција дека филтрите ќе ги исчистиме 100% може да се провери на секој овластен сервис.
Имаме 22 годишно искуство, од 2000 година.

Нашата секундарна дејност е продажба на сите видови гасови, издувни системи и делови за нив.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи