Gatimet e gatuara tradicionale


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 153
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1710325242_38.jpg?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  Традиционални готвени јадења
  Ne përgatisim gatime të shijshme tradicionale sipas recetës së mjeshtrave të kuzhinës maqedonase. A ju kujtohet ndonjë pjatë që gjyshja juaj ka gatuar dikur për ju? Sigurisht që e kemi këtu. Gjithmonë ushqim i freskët, i ngrohtë, i shijshëm dhe me çmime të përballueshme. Tavë me fasule, sarma, speca të mbushura, peshk... Një shije për t'u mbajtur mend!

  Ne punojmë edhe me ketering dhe jemi këtu për të pasuruar tryezën në eventet tuaja më të rëndësishme. Telefononi dhe kërkoni një ofertë.
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj