Унипрес

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Костурски Херои (29-ти Ноември) 17/9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: кај Универзална сала

  • Телефон 2: 02 3220247
  • Факс: 02 3220247
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d5f005de8cd09d8870d2abdd9278ab88.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Изработка на надворешни метални јарболи со висина од 3m до преку 20m и повеќе.
Типови на јарболи:
• со сајла
• со механизам за ротационо вртење

Изработка на надворешни полиестерски јарболи со висина од 3m до преку 20m и повеќе.
Типови на јарболи:
• со сајла
• со механизам за ротационо вртење

• Внатрешни метални јарболи
Изработка на метални јарболи со постоље од медијапан.
Типови на јарболи: единечни, двојни, тројни

• Внатрешни месингани јарболи
Типови на јарболи: единечни, двојни, тројни

• Внатрешни никловани јарболи
Типови на јарболи: единечни, двојни, тројни
повеќе
45%заштеда
Цена со ДДВ:38.182 ден.21.000 ден.

Фотеља масажер


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи