Украс ас


  • Адреса: Илинденска 16
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7550 км
  • Локација: веднаш до турската бања

  • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 08:30 до 20:00
    Сре , Саб од 08:30 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 55 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи