Тимови дент


  • Адреса: Маршал Тито 172
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7618 км
  • Локација: спроти МВР

  • Телефон 2: 070 394655
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
  • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568197899_02.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Пзу "Стоматологија Тимови" e стоматолошка ординација која Обезбедуваме одлична нега на вашето орално здравје. Една сме од водечките стоматолошки ординации во југоистоќниот регион со превенција и лекување на денталните заболувања и естетика.

Веруваме во градењето близок однос со нашите пациенти. Нашите пациенти се најважните луѓе во нашата пракса. Вашето здравје, задоволство и удобност се наша примарна грижа. Сакаме да бидеме ваш личен, доверлив стоматолог.

Услуги:
-Мекоткивниот ласер.
-Ласерско избелување на забите.
-Терапија на периодонтална болест, не хирушка периодонтална терапија.

-ЕСТЕТИКА:
*избелување на забите
*gingivoplastika (клиничко издолжување на кратки коронки)
*депигментација на гингива
*депигментација на усните
*третман на рани од herpes simplex

-ЕНДОДОНЦИЈА
*дезинфекција на каналите
*периапикален апцес
*пулпотомија
* директно затварање на пулпата


Вашето здравје, задоволство и удобност се наша примарна грижа.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи