Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Veles
 • Radovis
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Therrtore
 • Mish dhe produkte mishi
 • Kasapë dhe mishtore
 • Shpendtari - tregti dhe shpërndarje
 • Bagëti - përkujdesje dhe tregëti
 • Ferma
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Frigoriferë Industrial
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Therrtore

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Go - DeГостилница, Кланица и Месара

Kategoritë:

therrtore

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698586040_79.png?t=true&w=300&h=300

Edinstvo-farma e derrave


 • Adresa: f.Çellopek
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7472 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mich ChellopechkoKategoritë:

therrtore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria Group


 • Adresa: lagja Babuna p.n., fahu p.160
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7544 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aneta kompani


 • Adresa: rr.1, f.Idrizovë 219
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7512 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BDA


 • Adresa: Gjorçe Petrov 6-A
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7511 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dem i zi


 • Adresa: Boris Kidriç 36
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro kom


 • Adresa: Zhelezniçka p.n.
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7577 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go-De


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go-De


 • Adresa: Belliçica 17
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Industria e Mishit dhe thertorja Shën Nikollë-MIK


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7551 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klanica i Mesna Indrustrija Domasno


 • Adresa: Moinski pat 221
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leo Star


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski-Gojзo 14
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oaza


 • Adresa: Tosho Arsov 32
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Serta-Kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Serta-Kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shonte


 • Adresa: f.Angellci 103
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7613 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sirmes TD


 • Adresa: f.Bashino selo
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7538 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snabditell Andonovi


 • Adresa: Shën Spaso Radovishki 142
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7592 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Temovi MB


 • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë 2
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7593 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

therrtore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Thertore me frigorifer


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 45
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Статистичкиот извештај на Банката за меѓународни порамнувања (БИС) за последниот квартал од 2023 година, како и за годината во целина, се обидува да го ...
сите 28 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj