Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Mavrovë
 • Gjevgjeli
 • Tetovë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratore
 • Laboratore biokimike
 • Konsallting
 • Kualitet - kontroll
 • Firma me iso standardizim
 • Kërkime Gjeologjike
 • Inxhinieri
 • Ambienti Jetësor - Planifikim, Këshilltarë Dhe Mbrojtje
 • Ordinanca Shëndetsore - Private
 • Këshillim Për Sisteme Për Cilësi (Iso)
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Poliklinika
 • Kimi Dhe Produkte Kimike
 • Gjenetikë
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Këshilltarë Dhe Shërbime Për Shkencë Dhe Hulumtim
 • Vlerësimi I Rrezikut
 • Energjetikë
 • Institute
 • Metalurgjia
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Laboratore

Albi Medika


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laor Medical-drejtorja


 • Adresa: Dritan Hoxha 10
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti Gjeologjik


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 113
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akin laboratоry


 • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 50/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anima Vet


 • Adresa: Veriu dhe Jugu 2
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Kategoritë:

laboratore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BDA


 • Adresa: Gjorçe Petrov 6-A
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7511 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bio Inxhiniering DOO


 • Adresa: Ivan Agovski 7/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biomed lab


 • Adresa: Vanço Pitoshevski 19-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Tanja


 • Adresa: Dimitar Vllahov 27-a-1
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DaronKategoritë:

laboratore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko detekt


 • Adresa: Varshavska 9-4/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Road Design Group


 • Adresa: bul.Kiro Gligorov (Vojvodina) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti i Artiteve Dramaturgjike, laboratori për produksion digjital audio vizual dhe post produksion


 • Adresa: Rugjer Boshkoviq 22, fahu p.134
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti i Inxhinerisë Mekanike, laboratori për mehatronika


 • Adresa: Karposh 2 p.n., fahu p.464
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

laboratore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti i Inxhinierisë mekanike, laboratori pë vibrime dhe zhurmë


 • Adresa: Karposh 2 p.n., fahu p.464
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

Kategoritë:

laboratore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Food Lab


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 130
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Future inovative grup


 • Adresa: Gigo Mihajlovski 2 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Нема да има поврат на средствата што граѓаните ги платија за осигурување од автоодговорност при регистрација на возилата, дознава „Слободен печат“. Станува ...
сите 9 | | | веќе видена

Американскиот синџирот на ресторани за морска храна „Црвениот јастог“ (Red Lobster) поднесе барање за стечај. Компанијата која е позната по тоа што продаваше ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj