Термо Кинг

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Кадински Пат, Идризово б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7512 км
  • Локација: На исклучување пред наплатна рампа Петровец, спроти сервис Ивеко

  • Телефон 2: 075 478237
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1513064255_05.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Термо Кинг е прв и единствен овластен Thermo King дилер и сервис во Македонија.

Дел од најголемата мрежа на сервиси за разладен транспорт во светот, 500 сервиси во 75 земји и преку 1,400 Certi-Tech сервиси во Европа. Сеопфатен опсег на производни решенија специјално дизајнирани за контрола на температурата на транспортот.

Бидејќи со купување на Тhermo King купувате сигурен транспорт за вашиот товар, сервисерите со повеќе од 20 годишно искуство во разладниот транспорт, кои поседуваат Golden и Silver Certi-Tech сертификати за работа, ќе се погрижат за беспрекорно функционирање на разладниот уред со редовно одржување и поправки со оригинални резервни делови.

Сервисот се наоѓа на Кадински пат б.б, Идризово. Блиску до градот, најголемите дистрибутивни центри и магацини во Скопје, секогаш сме ваша попатна станица каде и да сакате да го упатите Вашиот товар.

Нашата локација е Ваша логистичка предност!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи