Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Кавадарци
 • Гостивар
 • Струмица
 • Битола
 • Прилеп
 • Охрид
 • Кичево
 • Гевгелија
 • Кочани
 • Велес
 • Куманово
 • Свети Николе
 • Радовиш
 • Штип
 • Струга
 • Берово
 • Виница
 • Пробиштип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Такси компании
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - индивидуалци
 • Рент а кар агенции
 • Автобуски превоз
 • Туристички Агенции
 • Авионски Билети
 • Превоз На Патници - Минибуси И Автобуси
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Такси компании


Вива такси


 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Денз Зт


 • Адреса: Пиринска 13
 • Место: Валандово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дејо-Вива такси 13 533


 • Адреса: Мечкин Камен 10-А
 • Место: Кичево

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Донев


 • Адреса: с.Подареш
 • Место: Радовиш

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зафиров плус


 • Адреса: Ристо Шуклев 15
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кристи


 • Адреса: Савска 80
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ксенија Сн-Слободан


 • Адреса: Лазар Колишевски 31
 • Место: Валандово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Леандра


 • Адреса: с.Дебреше б.б.
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лидер 13009


 • Адреса: Никола Парапунов 39
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медина


 • Адреса: Ибраим Колари 10
 • Место: Дебар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Осмица - 8


 • Адреса: Прохор Пчински 5
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ројал


 • Адреса: Св.Климент Охридски 1
 • Место: Делчево

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сиа Турс


 • Адреса: Васко Карангелески 56
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Соник


 • Адреса: Галичица 38
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стил плус


 • Адреса: Солунски Атентатори 81
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Бејбис


 • Адреса: Страшо Пинџур, с.Ваташа 87
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Боби


 • Адреса: Приниска 1
 • Место: Крива Паланка

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Стил 13-007


 • Место: Тетово
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Неизвесно е што ќе се случува со каматните стапки. Ако Европската централна банка почне да ја намалува каматната стапка тоа ќе има ефект и кај нас, меѓутоа ...
сите 94 | | | веќе видена

Веќе е кажано дека масерите во странство можат да заработат и до 7.000 евра месечно. Сепак, масажата на плажа носи и до 15.000 евра по сезона, што на многумина ...
сите 14 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 36 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи