Сук-импекс


  • Адреса: Никола Мартиновски 75
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: кај Театар на Народности, Бит Пазар

  • Факс: 02 3224168
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00
    Нед од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 135 | | | веќе видена

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 22 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи