Стјуарт Инспект

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Тодор Александров (Салвадор Аљенде) 165
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Локација: Во состав на објектот на ИЗИИС при УКИМ

  • Факс: 02 3128888
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1408608184_78.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ВАШИОТ НАЈДОБАР ПАРТНЕР ЗА БЕЗБЕДНОСТ со над 22 годишно искуство!

Акредитации и овластувања
Сертификат за акредитација и Опсег Бр.ИТ-018 за МКС ISO/IEC 17020, тип А на Инспекциското тело– од ИАРМ (30.06.2014 со важност до 23.04.2017) (8.9; 8.9.1);
• За лифтови, платформи, дигалки, виљушкари и транспортери
• Испитувања на работната средина (микроклима, светлина, бучава)
• Испитување на бучава во животна средина
• Отпор на заштитно заземјување на електрична и громобранска инсталација
• Рударска техничка опрема за површинска експлоатација од 2014 година.

Решение за овластување на Централен завод за заштита при работа, заштита од пожари и експлозии и заштита на човековата околина – Скопје за вршење на определени стручни работи за заштита и унапредување на животната средина и природата.

Услуги:
• КОНТРОЛА НА КВАЛИТЕТ и квантитет на материјали и стоки
• ТЕХНИЧКО ИСПИТУВАЊЕ на сите видови дигалки, лифтови и рударска опрема
• БЕЗБЕДНОСТ И ЗДРАВЈЕ ПРИ РАБОТА и испитување на работната средина
• ЖИВОТНА СРЕДИНА - заштита, управување и испитување
• ЕВАКУАЦИЈА И СПАСУВАЊЕ заштита од пожари

БИДЕТЕ БЕЗБЕДНИ И СИГУРНИ СЕКОЈ ДЕН СО КОРИСТЕЊЕ НА НАШИТЕ УСЛУГИ.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи