Стеди


  • Адреса: 23-ти Октомври 7-а-1/21
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км

  • Телефон 2: 071 292260
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1675683563_48.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Влечна служба Стеди обезбедува брзи, сигурни и евтини услуги за влечење и транспорт на возила во Македонија и странство. Подготвени сме да одговориме на сите ваши итни потреби за помош на пат. Вршиме брзо и навремено пристигнување за помалку од 30 минути и ви стоиме на располагање 24/7, 365 дена во годината.

Целосно сме осигурани и работиме од 2011 година.

УСЛУГИ

Превезуваме нови, користени, искршени и хаварисани возила до саканата локација - кога вам ви одговара!
Стекнавме искуство со секојдневно транспортирање на стотици возила за потребите на автоплацеви и физички лица во Скопје и низ Македонија:

• влечење и транспорт на возила од странство
• влечење и транспорт на возила од граница до автоплац
• влечење и транспорт на возило од автосалон до механичар, автоперална или отпад за автомобили
• влечење и транспорт на возила на препродавачи или купувачи на автомобили низ Македонија
• влечење и транспорт на нови возила од домашни автосалони и увоз
• влечење и транспорт на половни возила при продажба, транспорт за технички преглед и сервис и сл.
• влечење и транспорт на оштетени возилаод увоз за резервни делови, од местото на несреќата до саканата локација, без разлика дали е паркинг или гаража • • дома или сервис за возила.
• влечење и транспорт на скршени возила кои ги оставиле сопствениците во студените утра, во гужвите на улиците на Скопје, на паркингот пред зградата каде што работат…

Услугата обезбедена од нас за влечење и транспорт на возила подразбира:

• пристигнување во точно договорено време
• пристигнување на саканата локација
• кревање на возило на камион или приколка
• транспортирање на возилото до саканата локација
• превоз на возач/сопственик во кабината на камионот
• симнување на возилото од камион или приколка
• плаќање на услугата за превоз на лице место или со фактура по извршена услуга.

Не сме во можност да транспортираме возила кои се целосно неподвижни - немаат тркала или се оштетени до тој степен што не можат да се влечат до камионот или приколката без дополнително оштетување на возилото или на самиот камион/приколка.

Јави се веднаш на 071 377 502, нашиот тим ви стои на располагање во секое време.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи