Срма дизајн студио


  • Адреса: Никола Тесла 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Локација: позади Симпо

  • Телефон 2: 077 675561
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


10%заштеда
Цена со ДДВ:1.400 ден.1.260 ден.

Галабици

10%заштеда
Цена со ДДВ:1.600 ден.1.440 ден.

Pafta

10%заштеда
Цена со ДДВ:2.500 ден.2.250 ден.

Staromakedonski simbol na vecnosta

10%заштеда
Цена со ДДВ:1.600 ден.1.440 ден.

Срма филигран носии

10%заштеда
Цена со ДДВ:1.700 ден.1.530 ден.

Slika od filigran srma Cvet

Цена со ДДВ:1.400 ден.

Slika od srma

Цена со ДДВ:1.500 ден.

Лебеди

Цена со ДДВ:1.700 ден.

Пеперутка

Цена со ДДВ:1.600 ден.

Nosija


Видете ги нашите производи на
Мапа

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 161 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 116 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи