Спектрум Сервис

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Маршал Тито б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7469 км
  • Локација: на излезот од градот кон Скопје- близу ТЦ Рамстор

  • Факс: 044 342500
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 08:30 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630674018_9.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Автомеханика, дијагностика, клима уреди
Опремени сме со најсовремени дијагностички уреди и алатки. Ги имаме сите комплетни алатки и опрема за сервисирање на брендовите Citroen и FIat, Alfa Romeo и Lancia.
Одржуваме и поправаме авто клима уреди.

Автостакла
Автостакла за сите патнички и товарни возила од европски брендови.
Продажба и монтажа на автостакла.
Гарантираме за квалитетот на вграденото стакло, квалитетот на монтажата и квалитетот на употребуваните материјали за вградување.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи