Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sound equipment & systems rental
 • Lighting equipment - hire (rental)
 • Conference & convention equipment - hire (rental)
 • Conference & convention services
 • Lcd - equipment
 • Event Management
 • Projectors & Projection - Equipment & Supplies
 • Concerts - Equipment Rental
 • Advertising & Film Production
 • Sound Equipment & Systems - Sales
 • Wedding Organizers & Planners
 • Marketing & Advertising Agencies
 • Audio - Video Equipment Dealers & Retail
 • Videoconferencing Services
 • Multimedia Services
 • Interpreters & Translators - Simultaneous & Consecutive
 • Videoconference Equipment - Retail
 • Designers - Advertising & Graphic
Повеќе филтриПомалку филтри

Sound equipment & systems rental по градови

Ohrid Prilep Skopje Strumica Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sound equipment & systems rental

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Nine Karli


 • Address : s.Kopance
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Tjun


 • Address : Ivo Lola Ribar 193
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Audio Visual Solutions


 • Address : Goce Delchev 68
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Film Service Group


 • Address : Maca Karbeva 42
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

K and D Audio


 • Address : Kavadarska 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7504 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KLSKLS Events - Audio visual rental company & Complete event management in Macedonia KLS EVENTS is a leading event company in the region that organizes and implements variety of corporate and private events. With more than 20 years of event experience we can give you the best solutions for the success of your event through our event management consultancy. We own the top brands of video, audio, light, stage and projection equipment that can be rented for different purposes of your event. Our unique ideas and advance technology will make your event special and one of a kind.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385109623_38.png?t=true&w=300&h=300

Labino Sound


 • Address : bul.Turistichka 12-2/21
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobi sound


 • Address : Goce Delchev 68
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7618 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pro Audio Sound


 • Address : bul.Ilinden 100-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 134 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 51 | | | веќе видена

Силни оперативни резултати ја одбележаа 2023 година, покажувајќи значителен напредок во деловното работење, особено кога ќе се земе предвид падот на ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel