Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Lighting equipment - hire (rental)
 • Sound equipment & systems rental
 • Conference & convention equipment - hire (rental)
 • Lcd - equipment
 • Projectors & projection - equipment & supplies
 • Wedding Organizers & Planners
 • Conference & Convention Services
 • Sound Equipment & Systems - Sales
 • Event Management
 • Advertising & Film Production
 • Concerts - Equipment Rental
 • Audio - Video Equipment Dealers & Retail
 • Marketing & Advertising Agencies
 • Multimedia Services
 • Videoconferencing Services
 • 200 Most Successful
 • Music Management, Production & Promotion
Повеќе филтриПомалку филтри

Lighting equipment - hire (rental) по градови

Bitola Prilep Skopje Stip Strumica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lighting equipment - hire (rental)

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Fragment komunikacii


 • Address : bul.Jane Sandanski 56-1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

K and D Audio


 • Address : Kavadarska 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7504 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KLSKLS Events - Audio visual rental company & Complete event management in Macedonia KLS EVENTS is a leading event company in the region that organizes and implements variety of corporate and private events. With more than 20 years of event experience we can give you the best solutions for the success of your event through our event management consultancy. We own the top brands of video, audio, light, stage and projection equipment that can be rented for different purposes of your event. Our unique ideas and advance technology will make your event special and one of a kind.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385109623_38.png?t=true&w=300&h=300

Studio BT


 • Address : Debarca 41
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Audio Visual Solutions


 • Address : Goce Delchev 68
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dsd Light Event


 • Address : Zheleznichka 44
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gnasni Deca


 • Address : Klanica 5/17
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7556 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

L-m stil


 • Address : Kliment Ohridski 296
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7618 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobi sound


 • Address : Goce Delchev 68
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rental Media Group


 • Address : Goce Delchev 68
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 63 | | | веќе видена

Се огласија од ЕСМ за последниот тендер даден на Марковски компани на сума од 46 милиони евра. „АД ЕСМ како одговорна компанија ја спроведува активната ...
сите 10 | | | веќе видена

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 82 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Вонредна помош од речиси 2,5 милиони евра добива А.Д. Македонски железници – транспорт. Намената е за исплата на платите и за ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel