Солопром

ПаркингДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 1/101-А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км

  • Телефон 2: 02 2600017
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591093688_28.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Подружницата Кисела Вода започна со работа на 16 Јуни 2014 година. Фокусирана на малопродажбата и понуда на услуги, замислена е како алатка на сите столари и производители на мебел која ќе им помогне побрзо и поефикасно да ги завршат своите проекти. Вниманието ексклузивно ќе биде насочено кон прифаќање и изработка на нарачки за кроење и кантирање на плочест материјал, како и товарање на предвреме подготвена роба и оков.

При припрема на проектите, за избор и споредба на бои, избор на декоративен и функционален оков, сите столари и производители на мебел со своите странки можат да го користат изложбениот салон во Бутел 1.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи