Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Тетово
 • Струмица
 • Кочани
 • Куманово
 • Прилеп
 • Охрид
 • Гостивар
 • Велес
 • Кавадарци
 • Гевгелија
 • Штип
 • Струга
 • Кичево
 • Радовиш
 • Виница
 • Свети Николе
 • Пробиштип
 • Ресен
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Сметководствени агенции и услуги
 • Консалтинг
 • Финансиски советници
 • Ревизорски куќи
 • Правна помош и правни услуги
 • Вештачење - Агенции И Услуги
 • Фирми - Регистрација
 • Сметководство - Софтвер
 • Проценители
 • Судски Вештаци
 • Менаџмент И Деловни Советници
 • Обуки
 • Стечајна Постапка - Услуги
 • Компјутерски Софтвер - Трговија
 • Бизнис Планови - Изработувачи
 • Инвестициони Советници
 • Едукативни Центри
 • Истражување И Анализа На Пазарот - Агенции
 • Финансиски Компании И Институции
 • Компјутерски Софтвер - Развој
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Сметководствени агенции и услуги


Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Амплус


 • Адреса: Орце Николов 206-1/17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.92 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Амплус e консултантска фирма која овозможува широка лепеза на стручни сметководствени, консултантски и финансиски услуги за мали и средни претпријатија, непрофитабилни организации, трговци-поединци и странски инвеститори кои инвестираат во Македонија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562851872_95.png?t=true&w=300&h=300
Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

РСМ Македонија


 • Адреса: Даме Груев 8/5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈880 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

РСМ Македонија e водечки светски давател на ревизорски, даночни и консултантски услуги на глобални претприемачки организации фокусирани на растеж.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1450085534_75.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингДозволено за миленичињаЈавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Акаунтинг поинт


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 17-4/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈698 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Accounting Point е едно од водечките сметководствени бироа во Македонија, со детално искуство во соработка со домашни и странски компании.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1624524901_34.jpeg?t=true&w=300&h=300

Нордвес консалтинг


 • Адреса: Владимир Полежиновски 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈515 м

Вашиот партнер за решение

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1687157614_4.png?t=true&w=300&h=300
Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Деск


 • Адреса: Варшавска 1-2/22
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.44 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Деск – компанија за сметководство, финансиски и бизнис консалтинг. Нудиме широк спектар на услуги од областа на сметководство, финансии и даноци за мали, средни и големи ентитети, трговец-поединец, компании со странски капитал, странски претставништва, непрофитни организации.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662362726_12.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Каровска


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 36-Б-6-2/10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈980 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Каровска ДООЕЛ од Скопје е лиценцирана компанија за сметководствени, консалтинг и едукативни услуги од областа на финансиите и сметководството.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1689665912_77.jpg?t=true&w=300&h=300
Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Легал акаунт 2015


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 29-2/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.08 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

Легал акаунт 2015 ДООЕЛ е лиценцирано Сметководствено Биро основано во 2015 година, со лиценциран Овластен Сметководител и лиценциран Сметководител, заведени во регистарот на Институтот на Сметководители и Овластени Сметководители.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1489145674_29.jpg?t=true&w=300&h=300

Старо Водно ММ Акаунт МК


 • Адреса: Мајка Тереза (Водњанска) 62
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.85 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Старо Водно ДООЕЛ Скопје (MMaccountMK) обезбедува високопрофесионална услуга за своите клиенти. На пазарот опстојува веќе долго време, опслужувајќи голем број на успешни и задоволни клиенти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1483008626_98.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Лазарев акаунтинг


 • Адреса: Васил Доганџиски 30
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈519 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Лазарев сметководство нуди: <br></br> •сметководствени услуги •консалтинг •оперативно - административни работи

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574435342_06.png?t=true&w=300&h=300

Ди-конто


 • Адреса: Макaрије Фрчковски 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈233 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хелиос


 • Адреса: Црвена Скопска Општина 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈292 м
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лимиди


 • Адреса: Битпазарска, Стара Чаршија 60
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈325 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ВБ Консалтинг 2000


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Стив Наумов) 9-2/22
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈393 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Канет Компани


 • Адреса: Ј.Х.Џинот 20
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈455 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Југоренопел


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков 10-A
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈482 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жаков консалтинг


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈496 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ДДВ Консалтинг


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 11 лок 37
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈505 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Компанија НМ


 • Адреса: Кеј 13-ти Ноември 14-2/5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈524 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аурум Груп


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈528 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тим Ѓеоргиевски


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков 57/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈531 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ер-Дри Консалтинг


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков 11-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈536 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ри-траде


 • Адреса: Ристо Шишков (Димитрије Туцовиќ) 22/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈591 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алис-нб


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков 10-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈595 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Миса Фајнанс


 • Адреса: Адвокатска Улица Опера Хаус
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈615 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маг-Мат


 • Адреса: Лермонтова 3/5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈628 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Унија смарт акаунтинг


 • Адреса: 8-ма Ударна бригада 39
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈631 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трезор


 • Адреса: Пајко Маало б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈635 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сфид


 • Адреса: Чедомир Миндеровиќ 29
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈665 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Програмерските плати повторно на врвот. Просечните примања на информатичарите во земјава изнесуваат 93.852 денари, објави Државниот завод за статистика, а ...
сите 62 | | | веќе видена

Народната банка квалитетно, навремено и транспарентно ја извршува статистичката функција, што е од витално значење за обезбедување на макроекономската ...
сите 110 | | | веќе видена

Секој вторник и петок оградениот простор кај „Технометал Вардар“ во скопската населба Маџари оживува и пулсира како и секој бувјак во светот. И ако за ...
сите 4 | | | веќе видена

Најголемите ланци малопродажни маркети за стоки од широка потрошувачка, заедно лани оствариле нето добивка од повеќе од 35 милиони евра, покажуваат податоците ...
сите 21 | | | веќе видена

Колку пруги, наредени на одреден начин, треба да има на долните делови на Nike тренерката? Со ова прашање се занимава повисокиот регионален суд во Дизелдорф, ...
сите 5 | | | веќе видена

Рекордните цени на златото, кои речиси континуирано растат од почетокот на оваа година, во нагорна линија ја влечат и цената на среброто. Глобалната ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи