Сканитек

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Антон Попов (Огњан Прица) 3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7503 км
  • Локација: Триангла

  • Телефон 2: 076 434132
  • Факс: 02 2440664
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573720367_08.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Сканитек е компанија која што над 20 години врши продажба на резервни делови за товарни возила.

Имаме комплетна програма за марката Scania и располагаме со палета на оригинални (OE) делови, и други познати брендови.
Делови за мотор, менувач, диференцијал, кабина, и др.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи