RSM Makedonija

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Dame Gruev 8/5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: Дом на воени инвалиди, 5-ти кат

  • Telefon 2: 02 3233302
  • Faksi: 02 3216186
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1450085534_75.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

RSM Maqedoni është pjesë e rrjetit RSM, i cili është një rrjet i fuqishëm i revizionit, taksave dhe ekspertëve të konsultimit me zyra në të gjithë botën.

Në maj të vitit 2012, RSM Maqedoni u bë anëtar korrespondent i rrjetit të revizorëve të shoqërisë RSM (RSM International), rrjeti i shtatë më i madh në mbarë botën i kompanive të pavarura që ofrojnë revizion, kontabilitet, taksa dhe shërbime të tjera këshillimore.

RSM ka mbi 41,000 profesionistë në 750 zyra në 116 vende të botës.

PCM beson në dhënien e klientit sa më shumë që të jetë e mundur. Më shumë mirëkuptim. Më shumë ekspertizë. Më shumë siguri.

Shërbimet që i ofron kompania janë:

- Revizion
- Revizion i raporteve financiare
- Analiza ekonomike-financiare e thellë
- Raporte për gjetjet faktike
- IT revizion

- Kontabilitet
- Mbajte e librave të biznesit (prodhim, tregti, shërbim dhe aktivitete të tjera)
- Përgatitja e raporteve në përputhje me MSFI për nevojat lokale dhe kompanitë qendrore dhe multinacionale.

- Shërbimet menaxhuese, administrative dhe regjistrimi i personit juridik
- Përgatitja e dokumenteve
- Mbështetje gjatë fillimit të një biznesi
- Mbështetje operative
- Adresë regjistrimi
- Prezantim në institucione

-Vlerësim
-Shoqata tregtare, ndërmarrje publike, pasuri e palëvizshme, mjete transporti, pasuri e luajtshme, pronësi industriale, makineri dhe pajisje, bujqësi.

-Ekspertizë
-Ekspertizë në fushën e materiales, kontabilitetit dhe operacioneve financiare

- Llogaritja e pagave
- Paraqitje dhe çregjistrim i të punësuarve
- Njoftim për pagat tek autoritetet kompetente
- Përgatitje dhe nxjerrje e listave të pagave

RSM Maqedoni është i vetmi partner i ADP Streamline në Maqedoni. ADP është kompania më e madhe në botë në fushën e llogaritjeve të pagave dhe menaxhimit të kapitalit njerëzor.

-Taksa dhe dogana
-Llogaritje e detyrimeve tatimore
-Optimizim i pagesave tatimore për personat juridikë dhe individët
-Doganë
-Definimi i çmimeve të transferimit sipas rregullave të OECD-së

-Kontroling
- Planifikimi dhe vlerësimi i rezultateve vjetore financiare
- Buxhetim
- Vlerësime periodike

-Financa
- Mundësi për të mbledhur fonde
- Përgatitje e dokumentacionit
- Ndërmjetësim me banka
- Dhënie aksionesh
- Menaxhimi i parave - cash flw

-Konsalting
- Menaxhim me rreziqe
- Krijimi dhe organizimi i sektorit financiar-kontabël
- Vendosja e procedurave të punës
- Optimizimi i kostove
- Sigurimi
- Ndërmjetësim në përzgjedhjen e burimeve njerëzore në fushën financiare
- Krijimi dhe përmirësimi i IT sistemeve dhe programeve kompjuterike të kompanisë
- Planifikimi i zhvillimit të biznesit
- Përgatitja e projekteve

- Trajnime
- Agjent regjistrimi i autorizuar në Regjistrin Qendror të RM.
- Regjistrimi elektronik i subjekteve juridike në RQ në RM
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj