RSM Makedonija

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Dame Gruev 8/5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: Дом на воени инвалиди, 5-ти кат

  • Telefon 2: 02 3233302
  • Faksi: 02 3216186
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1450085534_75.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Shoqëria për Revizion RSM Maqedoni SHPKNJ Shkup ofron shërbime kontabiliteti për klientë të cilët kanë nevojë për raportim ndërkombëtar dhe pajtim të njëkohshëm me rregulloret e ligjeve lokale. Shoqëria ofron raportim financiar në përputhje me Standardet Ndërkombëtare të Raportimit Financiar SNRF / SNRF për nevojat lokale si dhe për kompanitë e lidhura.

Duke kombinuar përvojën e revizionit dhe kontabilitetit, RSM Maqedoni vazhdimisht e përmirëson ekspertizën me praktikat më të mira në të dyja fushave.

Shërbimet që RSM Maqedoni ofron në fushën e kontabilitetit:

- Mbajte e librave të biznesit (prodhim, tregti, shërbim dhe aktivitete të tjera)
- Përgatitja e raporteve në përputhje me MSFI (për nevojat lokale dhe kompanitë qendrore dhe multinacionale).
- Zbatimi dhe konsultimi për sistemet TI
- Përgatitja e kontabilitetit dhe politikave të tjera

RSM Maqedoni është agjent i licencuar regjistrues në RQ të RM dhe kryen shërbimet në pjesën e themelimit të kompanive.

Shoqëria e Revizionit ESM Maqedoni SHPKNJ Shkup, përveç licencës për revizion dhe kontabilitet, gjithashtu ka licenca për:

- Ekspertizë në fushën e materiales, kontabilitetit dhe operacioneve financiare
- Vlerësimi i shoqata tregtare, ndërmarrje publike, pasuri e palëvizshme, mjete transporti, pasuri e luajtshme, pronësi industriale, makineri dhe pajisje, bujqësi.

Përveç kryerjes së punës në bazë të licencave, RSM Maqedoni siguron dhe shërbime të biznesit dhe konsulencë menaxheriale, konsultime për taksat, konsulencë financiare, duke u konsultuar për përmirësimin e sistemit të kontrolleve të brendshme të kontabilitetit dhe sistemit të kontabilitetit, organizim dhe zbatim të revizionit të brendshëm, konsulentë në futjen e sistemeve të informacionit, etj.

Shoqëria e revizionit RSM Maqedoni SHPKNJ Shkup
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj