RSM Makedonija

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Dame Gruev 8/5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: Дом на воени инвалиди, 5-ти кат

  • Telefon 2: 02 3233302
  • Faksi: 02 3216186
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1450085534_75.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Veprimtaria kryesore e Shoqërisë së Revizionit RSM Maqedoni SHPKNJ Shkup është revizion i:

• Pasqyrave financiare të kompanive të mesme dhe të mëdha
• Ndërmarrjeve publike
• Kompanive private nga industri të ndryshme
• Kompani që përpilojnë bilancet e konsoliduara
• Kompani të sigurimeve
• Organizatave joqeveritare dhe jofitimprurëse

Gjithashtu, RSM Maqedoni ofron shërbime të posaçme të revizionit të kontraktuar, raporte për përputhshmërinë, revizionit dhe kontrollin e raporteve financiare të TD, si dhe projektet e donatorëve.

Kompania vepron në përputhje me Standardet Ndërkombëtare të Revizionit (SNR / ISA) të publikuara nga ana e Bordit për Standardet Ndërkombëtare të Revizionit dhe Sigurimit (BSNRS / IASASB) brenda Federatës Ndërkombëtare të Kontabilistëve (FNK/ IFAC). Përvojë shumëvjeçare me revizion të projekteve dhe programeve të financuara nga donatorët vendas dhe të huaj, në përputhje me Standardet Ndërkombëtare për Shërbimet e Ndërlidhura SNSHN 4400 (ISRS 4400).
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj