Р.О.Г.

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: бул.Македонска Косовска бригада 87-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Локација: во близина на ЕМО-Охрид


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387529580_59.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Р.О.Г.
- Бои и Лакови
- Молерофарбарски услуги
- Плочки
- Лепаци за плочки и фасади
- Изолациони материјали
- Цемент, Усјемал, машински малтери
- Сепариран песок, чакал
повеќе
Цена со ДДВ:120 ден.

ПОДЛОГА

Цена со ДДВ:150 ден.

ВРСКА СН

Цена со ДДВ:380 ден.

ПОЛИГЛЕТ В

Цена со ДДВ:450 ден.

РАДИКОЛ

Цена со ДДВ:60 ден.

ТАПЕТОЛ 150 гр.

Цена со ДДВ:390 ден.

ГВ ГЛЕТ

Цена со ДДВ:Побарај цена

БЕЛ ЦЕМЕНТ

Цена со ДДВ:Побарај цена

ПОЛИГЛЕТ ФАС

Цена со ДДВ:Побарај цена

ГИПС ГЛЕТ


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи