Роби-Ком


 • Адреса: Благоја Тоска 14
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7468 км
 • Локација: карши стадион


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1672058284_84.png?t=true&w=300&h=300


  Во Bosch Сервис обезбедуваме висококвалитетно сервисирање, одржување и поправки на возила за сите марки и модели. Нашиот тим од професионалци е обучен и посветен на обезбедување на највисоко ниво на техничка услуга за клиентите.

  Сервис за автомобили Bosch, нудиме професионален сервис. Погледнете ги нашите услуги за да дознаете повеќе.
  •Сервис на бош пумпи
  •Сервис на дизни
  •Редовен сервис на вашето возило

  Услуги кои ги нудиме:
  •Сервис за Bosch пумпи
  Поправка на електронски Bosch пумпи за сите видови на автомобили, со најсовремена компјутерска опрема.
  •Сервис за дизни
  Рестраврација на дизни и поставување на нови.
  •Долгогодишно искуство
  •Премиум квалитет
  •Голем број задоволни клиенти
  •Прифатливи цени

  Гарантираме квалитет на кој можете да му верувате.

  Со задоволство ќе одговориме на сите прашања што ги имате контактирајте не на телефоните 077 790 189 или 02 279 5414. Ве очекуваме.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи