Рикомак

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 34-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: До Санте клиника на Партизанска

  • Телефон 2: 071 368991
  • Факс: 02 3215703
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640605831_23.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Рикомак Копир-Сервис се занимава со увоз и продажба на фотокопири, мултифункциски уреди, дупликатори и продукциски принтери од реномираните производители RICOH, Infotec, Nashuatec, RexRotary, Gestetner, како и оргинални и компатибилни потрошни материјали, конзумативи и резервни делови за истите од светските брендови Integral, Katun, IR, Fuji El., Medifill.

Производи:
• ФОТОКОПИРИ
• МФП ПРИНТЕРИ
• ШРЕДЕРИ
• КАНЦЕЛАРИСКА ОПРЕМА
-уништувачи на хартија (шредери)
-апарати за укоричување
-апарати за пластифицирање
-ножеви за хартија
-гилотини
-превиткувачи на хартија, од брендовите Ideal и Opus.

Услуги:
• ИЗНАЈМУВАЊЕ
• СЕРВИС
• ПРОДАЖБА

Специјализирани во сервисирање и одржување на Ricoh фотокопири, принтери, мултифункциски принтери, сервисниот центар на Рикомак Копир-Сервис има 11 стручни и сертифицирани сервисери.

Денес, како лидер на македонскиот пазар, Рикомак Копир-Сервис е компанија на која целосно можете да се потпрете, компанија која ги задоволува највисоките барања на деловното работење и Ви излегува во пресрет на сите специфични барања и потреби. Доказ за тоа се и сертификатите ISO 9001 и ISO 1400.

Во нашата понуда можете да најдете уред кој ќе ги задоволи Вашите конретни и специфични потреби за Вашата компанија и за Вашиот бизнис.
повеќе
Цена со ДДВ:99.735 ден.

Интерактивна табла Ricoh А6500 65-i ...

Цена со ДДВ:2.950 ден.

Ламинатор OPUS uniLAM A4

Цена со ДДВ:51.200 ден.

Шредер IDEAL 2503cc 4х40 mm

Цена со ДДВ:66.950 ден.

Шредер IDEAL 2604cc 4x40 mm


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи