Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Restorante - turke
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante - bistro
 • Mehane
Повеќе филтриПомалку филтри

Restorante - turke по градови

Prilep Shkup Stip

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - turke

Bomonti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medo


 • Adresa: Lazar Tanev p.n.
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

restorante - turke

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turkish Diner K-Marash Kebap


 • Adresa: Metodia Andonov Çento
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turkish Doner K-Marash


 • Adresa: Saraj 20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7492 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turkish Doner К-Maras 1/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Doner


 • Adresa: Borka Talleski 42
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

Kategoritë:

restorante - turke

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esilam tantuni &Chig Kofte


 • Adresa: Kej Marshall Tito 22
 • Vendi: Stip

Kategoritë:

restorante - turke

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 61 | | | веќе видена

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 49 | | | веќе видена

Вчера ПроКредит Банка и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) на едно место ги собраа успешните млади претприемачи и жени во претприемништвото, оние кои ...
сите 16 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 44 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj