Ragusa 360 Rooftop


  • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij 1/1-6-3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7500 км
  • Lokacioni: Катна Гаража 26-ти Јули Центар


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1651652576_98.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Рагуза 360 Rooftop
Restorant Ragusa 360 është pjesë e Grupit Ragusa, i cili këtë vit feston 30 vjetorin e tij dhe është sinonim i besimit dhe cilësisë së lartë. Që nga hapja e saj, Ragusa 360 ka vendosur standarde krejtësisht të reja në organizimin e festimeve të dasmave në Shkup. Ne krijojmë eksperienca të paharrueshme dhe dasma magjike në çatinë më të bukur në qendër të qytetit. Restoranti ynë është i fisnikëruar në një dizajn modern minimal me një prekje të sofistikimit dhe shërbimi i patëmetë është gjithmonë prioriteti ynë.

Pavarësisht se cilën menu zgjidhni, paketa e dasmës përfshin:
• Parkim falas
• Ndriçim profesional
• Dolli me shampanjë
• E drejta e autorit për muzikën ZAMP
• Përdorimi i një sfondi për fotografim
• Hosteses për mirëseardhjen e mysafirëve dhe drejtimin e tyre në tryezën e zgjedhur
• Mundësia e organizimit të një shtëpie në tarracë
• Dekorimi i dasmës sipas tavolinave, i zgjedhur me kujdes për të krijuar një histori unike në stil
• Mbështetje maksimale gjatë organizimit të dasmës nga menaxheri dhe drejtuesi ynë i protokollit

Per me shume informacion na kontaktoni ne 075 398919 dhe 02 3212919.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj