Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Tetovë
 • Prilep
 • Gostivar
 • Stip
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Strugë
 • Vinicë
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Rent a car agjenci
 • Transport pasagjerësh - furgona dhë autobusë
 • Agjenci turistike
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Aeroplan - bileta
 • Automobila Të Përdorur
 • Autobusa - Bileta
 • Furgona - Huazim
 • Shërbime Për Tërheqje Rrugore
 • Taksi - Kompani
 • Transport Ndërkombëtar
 • Motoçikleta Dhe Skutera - Huazim
 • Autobusa - Transport
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Hotele
 • Agjenci Për Patundshmëri
 • Pompa Benzine
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Rent a car agjenci

Atv Adrenalin


 • Adresa: lagja Konjsko e poshtme 1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7517 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Auto 1 rent


 • Adresa: Brigada e 16-tл Maqedonase 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Auto lavche


 • Adresa: f.Orizare e epërme
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avant carKategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avis


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avis


 • Adresa: Aeroporti Nderkombetar i Shkupit
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7515 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

B2 Auto Rent


 • Adresa: bul.Kërste Misirkov p.n.
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BFNM Rent


 • Adresa: bul.8 Nentori 8/4-4
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BHL Rent A Kar


 • Adresa: Aeroporti Nderkombetar i Shkupit p.n.
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bale turs


 • Adresa: bul.Turistiçka lam.3/3 lok.5
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan rent a karKategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besa trans BTB


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Stiv Naumov) 2/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bobi Rentals


 • Adresa: Vanзo Pлrke p.n.
 • Vendi: Stip

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CITY Rent a Car


 • Adresa: Fronti Popullor, QT Beverli Hills 19-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Carwiz Macedonia


 • Adresa: Naroden Front 5/1-2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Compass Service


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 17-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dalas-Kar


 • Adresa: Todor Çangov 51/21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deba Ekskluziv - Deba rent a car


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 70 lok.23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimko trejdKategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domino Tim Car


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 31-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 28 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 160 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj