Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Rent a car agjenci
 • Motoçikleta dhe skutera - huazim
 • Autobusa - bileta
 • Agjenci turistike
 • Aeroplan - bileta
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Rent a car agjenci në Ohër

Ajgo Transport


 • Adresa: Sirma Vojvoda 19-А
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atv Adrenalin


 • Adresa: lagja Konjsko e poshtme 1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7517 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bale turs


 • Adresa: bul.Turistiçka lam.3/3 lok.5
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eskejp


 • Adresa: K.J.Pitu 1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00 • D nga 09:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izi rent a kar


 • Adresa: Aeroporti Shën Apostol Pavle
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7505 км

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lale Turs


 • Adresa: Partizanska 8
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Odisea Travel


 • Adresa: Dimitar Vllahov 15 lok.1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:30 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pegasus


 • Adresa: Naum Ohridski, f.Peshtani 89
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Roleks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Star car-Aeroporti OhërKategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zodiak Travel


 • Adresa: bul.Turistiзka 48
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 84 | | | веќе видена

Агенцијата за супервизија на капитално финансирано пензиско осигурување (МАПАС), ја известува јавностa дека согласно закон членовите на задолжителните пензиски ...
сите 31 | | | веќе видена

Лидл започна со подготовки за градежни активности на местото на некогашниот Бриколаж. За таа цел Лидл го купи имотот од 16 000 метри квадратни и ќе инвестира ...
сите 23 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Акциите на Apple се искачија на рекордно високо ниво во вторникот, еден ден откако технолошката компанија ги објави генеративните ...
сите 18 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj