RAJSKI DOM

Parking24 orë

  • Adresa: bul.Brigada Maqedono-Kosovare 269
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7498 км

  • Telefon 2: 078 349257
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457965573_73.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Рајски Дом
Oftojm shërbim të plotë:

1. Ketering për ditën e varrimit
- pogaçe
- grurë
- verë
- sandviç (me dhe pa mish)
- kanoçe (lëng, birrë)
- fruta, ëmbëlsirë
E njëjta vlen dhe për 40 ditë(6 muaj dhe një vit)
2. Tualet komplet i të ndjerit(veshje, kostum)
3. Organizim komplet i varrimit
4. Rezervim i priftit
5. Kapela 24 orë
6. Kurora(lule dhe ikebana)
7. Qirinj(të vegjël dhe të mëdhenj)
8. Transport i të ndjerit me automjet varrimi të licencuar nga spitali dhe vende të tjera
9. Vijmë në thirrje dhe punojmë NON STOP
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj