Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Manastir
 • Strumicë
 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra për edukim dhe argëtim të fëmijëve
 • Qendra edukimi
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Vende për zbavitjen e fëmijëve
 • Qendra kulturore
 • Çerdhe Fëmijësh Dhe Ente Parashkollore - Private
 • Orë Private (Mësimi)
Повеќе филтриПомалку филтри

Qendra për edukim dhe argëtim të fëmijëve по градови

Kavadar Manastir Shkup Stip Strumicë Tetovë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qendra për edukim dhe argëtim të fëmijëve

SEEU TechPark


 • Adresa: Ilindenska 335/700-a
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikona


 • Adresa: Skoevska 242
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IPS


 • Adresa: Dragisha Mishoviq 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Malac genijalac-Karposh


 • Adresa: Petre Piruze (Meksichka) 146
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palestër në shkollë


 • Adresa: Bukureshka 51
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izvorçe-Montesori


 • Adresa: Nikolla Teslla 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zabec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Media Art Qendra


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 47
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Svetilnik - Qendra për edukim


 • Adresa: Borka Talleski 49/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eduka Mak


 • Adresa: Mihaill Cokov 2-2/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhamping Klej


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kreativa Istok


 • Adresa: Zlatko Shnajder 7-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinder park


 • Adresa: Kej 13 Nëntori 4-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Malac genijalac-Centar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tintiri Mintiri/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genijalci/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alles klar


 • Adresa: Chedomir Kantardziev 18/3-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MKC Qendra Kreative për Fëmijë


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov, MKC 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Young Engineers/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Malac genijalac-Kisella Voda/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 52 | | | веќе видена

Годинава се планира производство на тутун од 26.000 тони колку што беа планирани и лани. До крaјот на март тутунарите за овие планираните количини склучија ...
сите 6 | | | веќе видена

Имаат ли причина за задоволство акционерите на скопската фабрика за чоколади „Европа“. Стигна одлуката на раководството што тие ја очекуваа и за која ќе треба ...
сите 20 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Вчера (16.4.2024) во Скопје Меблинг ДООЕЛ свечено го отвори новиот ИЗЛОЖБЕН САЛОН И СЕРВИСЕН ЦЕНТАР за машини за обработка на дрво! ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj