ПЗУ Св. Алексеј


 • Адреса: Бледски Договор 2
 • Место: Скопје
 • Локација: во склоп на Поликлиника Букурешт


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1713266036_59.jpg?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Гинеколошко-акушерската ординација “Св. Алексеј” е ПЗУ која обезбедува секојдневни здравствени услуги на жените. Предводена е од специјалистот по гинекологија и акушерство, доктор Дејан Огњеновиќ кој е меѓуанродно признат и кој дава услуги во сите области на гинекологијата. Наш врвен мотив е да обезбедиме стручни совети и грижа и да бидеме секогаш достапни осигурувајќи дека нашата услуга одговара на потребите на секоја жена. Се грижиме за здрава бременост и посветени сме на чување и негување на женското здравје. Со најновата технологија и најсовремените методи, ние сме тука да ви го обезбедиме најдоброто здравствено искуство секогаш кога ви е најпотребно. Доверете ни се за вашето здравје и благосостојба - вашето здравје е наш приоритет.

  Искористете ја нашата промотивна понуда да направите Ехо на дојки по промотивна цена од 600 денари.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи