Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Psychiatric hospitals & institutions
 • Hospitals
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Psychiatrists
 • Psychologists & counseling centers
 • Neuro-Psychiatry
 • Health Care Services - Public
Повеќе филтриПомалку филтри

Psychiatric hospitals & institutions по градови

Bitola Demir Kapija Gevgelija Kumanovo Ohrid Prilep Skopje Stip

Радиус (100км)

Psychiatric hospitals & institutions

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Anima D-r Karakoceva


 • Address : 23-ti Oktomvri (Vladimir Komarov) 29
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bardovci-dnevna bolnica Prolet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BrainARC


 • Address : Njudelhiska 2-4/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км

Центар за советување. Консултантска канцеларија за детска и адолесцентна психијатрија

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1700220753_67.png?t=true&w=300&h=300

D-r Gramov


 • Address : Venijamin Machukovski 26
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kljusev Ljudmil


 • Address : 11-ti Oktomvri 23/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daily clinic for addicts (Dnevna bolnica za zavisnici)


 • Address : Marko Oreshkovikj 70
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EU Medika plus


 • Address : Orce Nikolov 145/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekvilibrium


 • Address : Risto Shishkov (Dimitrije Tucovikj) 39
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evromedika


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 28-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JZU Psychiatric Hospital Skopje


 • Address : Aco Shopov (Proleterska) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7494 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalinka


 • Address : Franc Rozman 2-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7495 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lazarus


 • Address : Adolf Ciborovski (Majka Tereza) 6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MedikaS


 • Address : Jordan Mijalkov (Zheleznichka) 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

Polyclinic MedikaC offers various types of services in the field of Labor Medicine, Systematic Examination, Ophthalmology, ORL, Neuropsychiatry, Internal Medicine, Biochemical Laboratory.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550220214_17.jpg?t=true&w=300&h=300

Mental Health Centre (Centar za mentalno zdravje)


 • Address : Kole Nedelkovski 52
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mental Health Centre-Vlae (Centar za mentalno zdravje-Vlae)


 • Address : Ivan Cankar b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7495 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Psihea


 • Address : Aminta III (Leninova) 79
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anima


 • Address : Mosha Pijade 246
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7511 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Clinical Hospital-Psihijatrija (Klinicka bolnica)


 • Address : Ljuben Ivanov 25
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7568 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Health Centre-Psychology (Zdravstven dom-Psihologija)


 • Address : Hristijan Karposh b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7568 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Дали спласна бурата со акциите на Комерцијална банка, или вчерашниот петочен ден беше само благо затишје, осгтанува да ни покаже претстојниот понеделник. Но, ...
сите 18 | | | веќе видена

Фондот на ПИО вчера објави важна информација за група повозрасни граѓани за еднократна помош. Ќе се обезбедат средства за исплата на еднократна помош на ...
сите 14 | | | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 32 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Надзорниот одбор на Стопанска банка Скопје ќе добие четворица нови членови, а предлозите за нивното именување треба да се усвојат на ...
сите 32 | | | веќе видена

Индексот на цените на становите за Република Србија во првиот квартал од 2024 година изнесува 160,49, што претставува пораст на цените на становите од 4,74 ...
сите 50 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel