Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Neurology
 • Clinics & state hospitals
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Polyclinics
 • Bio-chemical laboratories
Повеќе филтриПомалку филтри

Neurology по градови

Bitola Skopje Stip Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Neurology

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

D-r Danijela


 • Address : Blagoja Toska 90-a
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City General Hospital 8th September-Neurology (Gradska opsta bolnica 8-mi Septemvri-Neurologija)Categories:

neurology

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Clinical Hospital-Neurology (Klinicka Bolnica-Nevrologija)


 • Address : Ljuben Ivanov 25
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7568 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Bogoevski


 • Address : DTC Sheherezada prizemje lok.9
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Health Centre-Neurology (Zdravstven dom-Nevrologija)


 • Address : Hristijan Karposh b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7568 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - nervnoCategories:

neurology

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - nevrohirurgijaCategories:

neurology

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MedikaS


 • Address : Jordan Mijalkov (Zheleznichka) 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

Polyclinic MedikaC offers various types of services in the field of Labor Medicine, Systematic Examination, Ophthalmology, ORL, Neuropsychiatry, Internal Medicine, Biochemical Laboratory.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550220214_17.jpg?t=true&w=300&h=300

Nervna Klinika - Kabinet


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17, p.fah 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neurodent


 • Address : bul.1-vi Maj 84-b
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 13:00

Categories:

neurology

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neurology - Ambulance


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neurology - Physical Therapy


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neurology Clinic (Klinika za nevrologija)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neurology –Individualna Psihoterapija


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neurology- Neuropsychological Testing


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neurology-Biochemical laboratory


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neurology-EEG


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neurology-EMG


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neurology-KTM


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neurology-Stationary


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Дали спласна бурата со акциите на Комерцијална банка, или вчерашниот петочен ден беше само благо затишје, осгтанува да ни покаже претстојниот понеделник. Но, ...
сите 18 | | | веќе видена

Фондот на ПИО вчера објави важна информација за група повозрасни граѓани за еднократна помош. Ќе се обезбедат средства за исплата на еднократна помош на ...
сите 14 | | | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 32 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Надзорниот одбор на Стопанска банка Скопје ќе добие четворица нови членови, а предлозите за нивното именување треба да се усвојат на ...
сите 32 | | | веќе видена

Еврото може да ја изгуби својата привлечност како глобална резервна валута на сметка на доларот и јапонскиот јен, како и кинескиот јуан. Уделот на единствената ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel