Профи крој


  • Адреса: Плоштад Илинден 27
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈7542 км
  • Локација: Градски пазар
Дејности:

кројачи


  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 14:00
  • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 114 | | | веќе видена

Постојат неколку податоци кои покажуваат дека продажбата на половна облека значително се зголемува насекаде низ светот. Станува збор за податоците на ...
сите 16 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи