Пошта на Северна Македонија-Крушево 7550


  • Адреса: Илинденска 108
  • Место: Крушево
  • Оддалеченст: ≈7527 км

  • Телефон 2: 048 404325
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 129 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
сите 41 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи