Патриот Р

ПаркингДозволено за миленичињаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДоставаДостапно за хендикепирани лицаДопуштено за деца

  • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада 46
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: стовариште 29 Ноември

  • Факс: 02 2460997
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606294667_67.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Патриот-Р врши увоз и дистрибуција на заменски тонери, драмови (барабани) за принтери од брендовите HP, Canon, Brother и Samsung, рибони и оргинални мастила за инк-џет принтери од брендовите Canon и Epson.

Нашите висококвалитетни тонери се согласни со голем број меѓународни стандарди:

•IECQ QC080000:2017 – Hazardous Substance Process Management System Requirements
•ISO 9001 Quality Management – сертификат за контрола на квалитетот
•ISO 14001 Environmental Management – сертификат за поддршка на еколошките стандарди
•ISO/IEC 19752 – сертификат за број и квалитет на отпечатоци за монохроматски тонери
•ISO/IEC 19798:2017 – сертификат за квалитет и број на отпечатоци за колор тонери
•CE маркирање според европската директива: EMC Directive 2014/30/EU за стандардите: EN 55032: 2015, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3: 2013, EN 55035: 2017
•ISO/IEC 17025: 2005 – сертификат за компетентност на лабораторија за тестирање и калибрирање.
•Сертификат: ISO/IEC 11160-2
•Сертификати: ISO/IEC 29142-1, ISO/IEC 29142-2, ISO/IEC 29142-3

Нашиот тим го сочинуваат професионални со долгогодишно искуство во својата работа, кои се спремни со секој момент да ви ја дадат својата професионална подршка за предизвикот со кој се справувате.
Конктактирајте нѐ на телефоните 02 2462298 и 02460997, или посетете нѐ на бул.3-та Македонска Бригада 46, Скопје од Пон - Пет од 08:00 до 16:00 часот.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи