Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Tetovë
 • Veles
 • Prilep
 • Berovë
 • Strugë
 • Ohër
 • Kërçovë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Gostivar
 • Stip
 • Vallandovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pastrim dhe larje të qilimave dhe tepihëve
 • Automobila - lavazhe
 • Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma
 • Pastrim kimik - servise
 • Gomisteri / vullkanizerë
 • Pastrim - Makina Dhe Pajisje
 • Detergjente - Tregti
 • Objekte Banimi Dhe Afariste - Menaxhim Dhe Mirëmbajtje
 • Punë Në Teren Të Paafrueshëm (Punë Në Lartësi)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pastrim dhe larje të qilimave dhe tepihëve

Bursall kllin


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 135-1/7
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar


 • Adresa: Vasil Bërklevski, Orizare e Epërme 8
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crystal


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daka Pcc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Danche


 • Adresa: Boris Kidriз 8
 • Vendi: Berovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dartex


 • Adresa: Vanço Mickov 41
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dat Klining


 • Adresa: f.Drasllajcë p.n.
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dini wash


 • Adresa: ul.11 br.13
 • Vendi: Shkup

ПЕРЕЊЕ ТЕПИСИ СО СПЕЦИЈАЛНА МАШИНИ!

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1718695674_89.jpg?t=true&w=300&h=300

Domo çist


 • Adresa: Filipi i Dyte 5
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7539 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Done/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drita


 • Adresa: f.Cajle
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzoni


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7576 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ecoprom-Trejd


 • Adresa: Jakim Stojkovski 107-d
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7551 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:30 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekspres Зisto


 • Adresa: Moinski Pat 100-d
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekstra Çisto


 • Adresa: 4 Korriku 27
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekstrim Klin


 • Adresa: rr.2 43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7509 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enso


 • Adresa: Simeon Kavrakirov p.n
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro cist grup


 • Adresa: 11 Tëtori 86 lok.17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

Euro Clean Group është një shërbim për pastrimin e ambienteve të banimit dhe afarizmit në territorin e Shkupit dhe Republikës së Maqedonisë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1499756272_24.jpg?t=true&w=300&h=300

Feniks


 • Adresa: Gjuro Gjakoviq 13
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7613 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grand Prih


 • Adresa: Fronti Popullor 12
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 55 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj