Пребарувањето е оптимизирано за Kumanovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Kocani
 • Veles
 • Kumanovo
 • Strumica
 • Bitola
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Packing & packaging materials & supplies
 • Product packaging & shipping materials
 • Printing & writing paper products - wholesale
 • Packing foils
 • Catering - packaging
 • Packaging - Cardboard
 • Sacks & Bags
 • Cardboard, Carton & Corrugated Boxes
 • Grain Products
 • Spices - Retail
 • Stick-On Ribbon (Sticky Tape)
 • Paper Bags
 • Discount Centres (Stores)
 • Packaging Machinery
 • Labels - Manufacturers
 • Printing Services
 • Agricultural Products - Retail
 • Folks - Aluminum
Повеќе филтриПомалку филтри

Packing & packaging materials & supplies по градови

Bitola Gevgelija Kocani Kumanovo Negotino Ohrid Prilep Skopje Stip Struga Strumica Veles

Радиус (100км)

Packing & packaging materials & supplies

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Blik product-M


 • Address : Mosha Pijade 5-a
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈1047 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Forma


 • Address : Prozorska 13
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈1048 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Formа is a family company founded in 1991, which is a leader in the field of industrial coding, marking and control of the Macedonian market.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1509713087_63.png?t=true&w=300&h=300

Agro Gomil


 • Address : Marshal Tito b.b.
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈1097 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alpojo


 • Address : Marko Nestoroski 62
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈1113 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apostollada


 • Address : Bursa 14
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈1141 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Artik


 • Address : Vasil Glavinov 39
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈1113 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asp-pak


 • Address : 7-mi Noemvri b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈1113 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dumal


 • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada 10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈1050 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duopak


 • Address : Lazar Lichenoski 31-B
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈1048 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Egzotik trejd-Rajska Gradina


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 294
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈1050 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Pak Hit/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ema Stil


 • Address : s.Cheshinovo
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈1097 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00 • Sat from 07:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ema stil


 • Address : ul.11, s.Stajkovci 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈1049 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ferprom


 • Address : Stojka Cekova 62
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈1051 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:30 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gago produkt/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hartoplast


 • Address : Slobodan Mitrov Danko 3
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈1175 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Турската лира денеска падна на ново рекордно ниско ниво во однос на американскиот долар, продолжувајќи да ја губи вредноста откако Реџеп Таип Ердоган го ...
сите 64 | | | веќе видена

Трошоците на животот во мај годинава се зголемени за 11,3 отсто во споредба со истиот месец лани, а цените на мало бележат зголемување од 7,5 отсто. На месечно ...
сите 60 | | | веќе видена

Нашата најпозната компанија за производство на пиво и безалкохолни пијалоци, скопска „Пивара“, има нов директор, дознава Фактор. Станува збор за Душан Митрев, ...
сите 13 | | | веќе видена

Корупција, правна несигурност, неефикасна јавна администрација, незадоволство од анткорупциски процеси и процедури –критики од германските инвеститори во ...
сите 31 | | | веќе видена

За многу кратко време туристи од Словачка и централна Европа ќе бидат меѓу најчестите посетители на нашата земја. Веќе во септември 2023 година, 15 ...
сите 34 | | | веќе видена

Од 1 август се укинуваат сите дозволи кои се разменуваа на реципрочна основа на годишно ниво, а кои се однесуваат за превоз на стока кој се врши за и од трети ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel