Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Veles
 • Bitola
 • Prilep
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Packaging - plastic foils
 • Sacks & bags
 • Packing foils
 • Plastic bags
 • Product packaging & shipping materials
 • Toilet Paper & Napkins - Wholesale
 • Plastic Foils - Manufacturers
 • Agriculture Plastic Foils
 • Paper Bags
 • Stick-On Ribbon (Sticky Tape)
 • Labels - Manufacturers
 • Plastics - Raw Materials & Granules - Merchants
 • Office Supplies Retail
 • Toilet Paper & Napkins - Manufacturers
 • Printing & Writing Paper Products - Wholesale
 • Catering - Packaging
 • Plastics & Plastic Products - Manufacturers & Wholesale
 • Scales - Manufacturers, Retail & Repairs
 • Plastics - Recycling
 • Folks - Aluminum
Повеќе филтриПомалку филтри

Packaging - plastic foils по градови

Bitola Ohrid Prilep Skopje Strumica Sveti Nikole Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Packaging - plastic foils

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Dameli


 • Address : Brakja Miladinovci 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat - Sun from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blagimar-igo


 • Address : Petko Shalevski 3
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deksion


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deksion


 • Address : Majski Manifest 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enigma plast


 • Address : Voden (Kravarski pat) 25
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7558 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feliks Plast SD


 • Address : Preseka 47
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7495 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Folija centar


 • Address : Petre Filipovski - Garkata 46
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hartek


 • Address : Mladinska 201/2
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7618 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MV


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 7/9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makoko Paper Group


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega Vis


 • Address : Hristo Tatarchev 22/3
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mondo


 • Address : s.Kadrifakovo
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7552 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Partner Max/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ragon


 • Address : bul.Goce Delchev 56
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7549 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 80 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Производствениот погон на банкротираниот белгиски „Ван Хол“ лоциран во ТИРЗ Скопје 2 преминува во сопственост на холандската семејна ...
сите 5 | | | веќе видена

Фабриката за чоколади, бомбони и фавли, „Европа“ од Скопје, има нова директорка. Промената е заведена во Централниот регистар пред неколку дена. Станува збор ...
сите 7 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 57 | | | веќе видена

Официјалните податоци покажуваат дека големите синџири супермаркети се најважниот канал на продажба за стоки за широка потрошувачка. Затоа што токму тие осум ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel