Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca stomatologjike (dentistë)
 • Ordinanca stomatologjike
 • Radiografi dentare (radiografi panoramike)
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Klinika dhe qendra klinike
 • Laboratore Teknike Për Dhëmbë
 • Mjekësia Estetike
 • Rentgen - Inçizim
 • Poliklinika
 • Laboratore Biokimike
 • Laboratore Diagnostike
 • Ordinanca Internistike
 • Ordinanca Gjinekologjike
 • Ordinanca Dermatologjike
 • Медицински Туризам
 • Ordinanca Pediatrike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca stomatologjike (dentistë) në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

Dento Medikal


 • Adresa: Lubica Georgieva 2A 127-2/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:30 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

DENTO MEDICAL është një institucion privat shëndetësor "POLICLINIK ME ORDINIMIN PËR MJEKIMIN E PËRGJITHSHËM DHE ORDINIMIN PËR DENTRINË E PËRGJITHSHME".

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662468738_41.png?t=true&w=300&h=300
ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesëQasëse për persona të hendikepuar

Promedika


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 50
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Promedika është partner ekskluziv shumëvjeçar i kompanive më të famshe multinacionale nga lëmia e farmacisë, mjeksisë dhe stomatologjisë. Promedika është e përkushtuar tek pacientët dhe jep përkrahje të forte në zhvillimin e klientëve të vet përmes pjesmarrjes nëpër kongrese, simpoziume, puntori dhe panaireve.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1432301725_76.jpg?t=true&w=300&h=300

Ignatovski


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 107/2
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Стоматолошки услуги

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1697097123_49.png?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi ZonëPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

Ortodoncija dr. Maja


 • Adresa: Orce Nikollov 142
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Ordinance stomatologjike për ortodonci e specializuar për trajtime të parregullsive të dhëmbëve nofullës me të gjitha llojet e aparateve ortodentike fikse dhe mobile.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1391587696_16.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

Nikoll dent


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 5/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha , Mr nga 13:00 deri më 20:00 • Ma , Enj nga 09:00 deri më 16:00 • Pr nga 13:00 deri më 20:30 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Zyra dentare Nikol-Dent është një praktikë private, ekipi i të cilit dentar dërgon të gjitha risitë më moderne në fushën e stomatologjisë dhe është i trajnuar për të ofruar shërbim me kohë, profesional dhe cilësor për të gjithë pacientët e saj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1389947265_14.jpg?t=true&w=300&h=300
Punojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuarPunojmë me kartona të kaltërt

Dr. Nina


 • Adresa: bul.ASNOM (AVNOJ) 70-K-9 lok.9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:30 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Dr Nina është një zyrë dentare që ofron një qasje individuale në stomatologji pediatrike, si dhe trajtim ortodontik në fëmijët dhe të rriturit. Ne kemi një roentgen për të shtënat panoramike të dhëmbëve. Ne punojmë me karta blu.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1484576145_74.jpg?t=true&w=300&h=300
Wi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

Klinika Dentale D-r Margita Smileva


 • Adresa: Ganço Haxhipanzov 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:30

Praktikë speciale ortodontike. Zyra ka pesë karrige dentare, një dhomë kirurgjikale dhe mikroskopike, një kabinet modern dixhital me rreze X dhe një numër pajisje të tjera moderne.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574171266_92.png?t=true&w=300&h=300
ParkingAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Ortodoncija-M


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 78-2/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Përvojë pune 15 vjeçare, arsimim në vende e Evropës Perëndimore, ndjekje e kurseve profesionale, specializim në Sofje, Firence, Pragë, Lisbonë, Stamboll, si dhe ndjekej të shumë seminareve dhe simpoziumeve, kurse dhe kongrese në shtet dhe në Ballkan.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569413063_94.png?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Dr.Millosheviq


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 18-a-1/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

Dr. Millosheviç është një praktikë e specializuar ortodontike.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522417023_91.png?t=true&w=300&h=300

Dent Art


 • Adresa: rr.22, f.Trubarevë 48-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7507 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Стоматолошки услуги

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1700488924_38.png?t=true&w=300&h=300

Dentis


 • Adresa: Butellska 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 17:00

Општа стоматологија, Детска стоматологија, Стоматолошка протетика, Орална хирургија, Рентген кабинет

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698583914_29.png?t=true&w=300&h=300

Ak-dent


 • Adresa: Kumbara (Sevastopollska) 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Nga stomatologjia e përgjithshme te trajtimet e specializuara, misioni ynë është të përmirësojmë mirëqenien tuaj orale dhe të nxjerrim në pah më të mirën në buzëqeshjen tuaj. Zbuloni kujdesin e dhembshur dhe përsosmërinë në stomatologji në praktikën tonë të mirë-vendosur.” Telefoni kontaktues: 02 2612699

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1691396643_67.jpg?t=true&w=300&h=300

11 Tetori


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

32 Stomatologji e përgjithshme


 • Adresa: Londonska, QT Olimpiko 19 lok.37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

3D RTG centar


 • Adresa: bul.Illinden 160 lok.10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AMD Dental


 • Adresa: Manapo 2 lok.19/20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj nga 12:00 deri më 20:00 • Mr nga 08:00 deri më 16:00 • Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar


 • Adresa: bul.V.S.Bato 7/1 lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksovska dent Aestethic


 • Adresa: Pandil Shishkov 22-a
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Dent


 • Adresa: Bllagoja Paroviq 43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

American ortodontix Macedonia/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anastasovski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anident/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apolonija 2


 • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 46/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apçe


 • Adresa: Prashka 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ardent DS


 • Adresa: Kosturska 6-4/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ars Dentis


 • Adresa: Milladin Popoviq 1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arso-dent


 • Adresa: Samoilova 39
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arsodent


 • Adresa: Georgi Pophristov 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art dentist/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avicena


 • Adresa: rr.7, f.Batincë 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7508 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bajevski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beba


 • Adresa: Cvetan Dimov, QT çairçanja p.n., lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 157 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 25 | | | веќе видена

Кинескиот град Шенжен забележа најбрз раст на милионери во изминатата деценија, а тој тренд ќе продолжи и во наредните години, покажа извештајот. Шенжен ...
сите 9 | | | веќе видена

Гарантираната пензија е воведена во повеќе од 100 земји, меѓу кои две од регионот, а неодамна беше објавена и во Србија како дел од проектот „Скок во иднината ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj