Dr. Nina

Punojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuarPunojmë me kartona të kaltërt

  • Adresa: bul.ASNOM (AVNOJ) 70-K-9 lok.9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7502 км
  • Lokacioni: во близина на поранешна слаткарница Стела

  • Telefon 2: 070 344061
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:30
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1484576145_74.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ordinanca stomatologjike D-r Nina Ju ofron tretmantet stomatologjike në vijim:

- Korigjime estetike
- Pastrimin e gurit të dhëmbëve dhe lustrim
- Përmirësim dhe shërim
- Nxjerrjen e dhëmbëve
- Laminate nga porcelani
- Kurora dhe ura
- Proteza vizil dhe totale
- Të gjitha shërbimet stomatologjike tek të rriturit dhe fëmijët

PUNOJMË ME KARTONA TË KALTËRT
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj