Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Strumicë
 • Ohër
 • Gostivar
 • Kavadar
 • Veles
 • Stip
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Radovis
 • Vinicë
 • Resnjë
 • Dibër
 • Kriva Pallankë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Barnatore
 • Kozmetikë
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Barnatore 24 h
 • Veledrogeri
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Laboratore Biokimike
 • Ortopedi - Mjete Ndihmëse Ortopedike
 • Mjekësi - Aparate Dhe Pajisje
 • Poliklinika
 • Ordinanca Pediatrike
 • Shtëpi Shëndeti Dhe Ente
 • Ordinanca Internistike
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Spitale
 • Farmaci - Produkte Farmaceutike - Tregti
 • Ushqim I Shëndetshëm - Shitore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Barnatore

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 7 ditë në javëPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuarPunojmë me kartona të kaltërt

DNA ANNI Farm


 • Adresa: Isaija Mazhovski 44 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:30 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Një përzgjedhje e gjerë e ushqimeve organike, makrobiotike dhe jo gluten-free.

Kategoritë:

barnatore

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698149305_51.png?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Biofarm


 • Adresa: Hristijan Karposh 31
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7568 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:30 • Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 14:00

Biofarm është një kompani që gjithmonë punon në të njëjtat parime, të të cilat ne besojmë sot: produkte cilësore, bimore për mënyrë më të shëndetshme dhe më të natyrshme të jetës.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559040258_98.jpg?t=true&w=300&h=300

DNA ANNI Farm


 • Adresa: bul.Jane Sandanski, Capitol Moll 71-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км

Kategoritë:

barnatore

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1666186017_4.png?t=true&w=300&h=300

Prima Lek


 • Adresa: Dimitar Ilievski Murato (Boris Kidriç) 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

Издаваме лекови преку Фондот за здравствено осигурување

Kategoritë:

barnatore

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1705913871_16.png?t=true&w=300&h=300

Anakonda 1Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anakonda 10


 • Adresa: Marsal Tito 56-a lok.2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anakonda 11


 • Adresa: Ilindenska 47 lok.1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anakonda 2Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anakonda 4Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anakonda 5


 • Adresa: f.Bogovinë rr.101
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anakonda 7Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anakonda 8


 • Adresa: Blagoja Toska 358
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anakonda 9Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andol-g


 • Adresa: Ljubotenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aorta Farm


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apolon Farm


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ardi


 • Adresa: f.Grupçin
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asli Farm


 • Adresa: 29 Nëntori 29
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avena farm


 • Adresa: f.Neproshten
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 23:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Barnatore qyteti 1


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Begu pharm


 • Adresa: rr.101, f.Xhepçisht p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biofarm


 • Adresa: Ilindenska 174/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ble-Medika


 • Adresa: 29 Nëntori 63
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ble-MedikaKategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 53 | | | веќе видена

Триглав пензиско друштво АД ја започнува својата приказна во 2019 година како најмлад член на Групација „Триглав“ и во системот со мисија да се позиционира ...
сите 7 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 48 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj