Орбита транс


  • Адреса: Перо Наков 110-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7503 км
  • Локација: во кругот на МЗТ, во главната капија десно

  • Телефон 2: 075 221976
  • Факс: 02 2464636
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1678961194_59.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Трговското друштво ОРБИТА ТРАНС е специјализирана за вршење на транспорт на вонгабаритни стоки, користејќи модерна “state-of-the-art” опрема и технологија.

Она што е најважно ние сме посветени на задоволството на нашите корисници. Наш приоритет е да се обезбеди квалитет на услуги кои ќе ги задоволат специфичните потреби на секој клиент. Со гордост можеме да се пофалиме дека во 40 –тина години работа не сме имале незадоволен клиент.

Успехот на ОРБИТА ТРАНС е во вредностите кои ги гради веќе четири децении со својот менаџерски тим и своите вработени, безбедност на стоките кои се превезуваат,професионалност и интегритет во работата , посветеност.

ДЕЛ ОД НАШИТЕ УСЛУГИ
► Транспорт (домашен и меѓународен)
► Специјален вонгабаритен (вонреден) транспорт
► Услуга за обезбедување на дозволи и пратњи на вонреден превоз
► Услуги со мобилни дигалки (авто-дигалки) и виљушкари
► Изнајмување (рента) на виљушкари
► Рачно подигање и преместување на тешки предмети со хидраулична опрема

Посетете не на ул.Перо Наков 110-а, Скопје или контактирајте не на телефонот +389 75 221 976, нашиот тим е подготвен да ви одговори на сите ваши прашања и барања.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи