Euro cist grup

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: 11 Tëtori 86 lok.17
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7500 км
  • Lokacioni: Кај Тутунски комбинат

  • Telefon 2: 078 286529
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1499756272_24.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Të nderuar, mirëmbajtja e higjienës në hapësirat në të cilat jetojmë dhe punojmë është me rëndësi të madhe për shëndetin tonë dhe mënyrën e shëndetshme të të jetuarit. Shëndeti është pasuria jonë, e cila përfaqëson gjendjen tonë, mënyrën tonë si punojmë, mënyra si kujdesemi për të afërmit tani dhe mjedisin. Organizata jonë ju ofron pastrim professional, cilësor, efikas dhe efektiv, dezinfektim të hapësirave, çdo lloj të mobilieve, tapeteve, sipërfaqeve të dyshemeve, perdeve, sintallone, pllaka dhe të tjera. Kemi oferta fleksibile që përshtaten në varësi të kërkesave të klientëve tanë, çmime të ulëta të arsyeshme dhe mënyrë të përmbushjes së detyrave tona, pra klientët tanë e zgjedhin mënyrën dhe kohën kur si dhe ne do t’i realizojmë aktivitetet tona.
Përdorim produkte me cilësi të lartë dhe ekologjike për pastrim, që në vetvete përmbajnë veçori dezinfektimi. Arsenali ynë i makinerive për pastrim, janë nga gjenerata më ere e prodhuesve gjermanë Karcher dhe Makita, të cilët janë partnerët tanë më të afërt.

Euro Cist Group është servis për pastrim të hapësirave të banimet dhe afariste në territorin e Shkupit dhe Republikës së Maqedoninë. Në aktivitetin e tij, servisi merret me pastrim me makina të çdo lloj dyshemeje, pastrim kimik të mobilieve të tapetuar dhe automobila, autobusë, kamionë, pastrim dhe mirëmbajtje e apartamenteve dhe shtëpive, pastrim dhe mirëmbajtje të zyrave, restoranteve, magazinave dhe objekteve të tjera afariste, mbledhje dhe pastrim të mbeturinave nga objekte me aktivitet ndërtimi, pastrim xhamash dhe vitrinash në lartësi të arritshme dhe të paarritshme, larje fasadash, pastrim pishinash, kositje bari.

Prodhime
1. Pastrim me makina të çdo lloj dyshemeje të fortë dhe të butë
Laminat, parket, pllaka, mermer, linoleum (çmimi nga 39 den/m2)
Tapete, rrugica, (çmimi nga 49 den/m2)

2. Pastrim kimik të çdo lloj mobilieje të tapetuar dhe sedije të makinave, autobusëve dhe kamionëve
Mobile të tapetuara, mobilie lëkure, garniture ulëse (çmimi nga 100 den)

3. Pastrim xhamash dhe vitrinash (të arritshme dhe të paarritshme)
(cmimi nga 29 den/m2)

4. Mirëmbajtje gjenerale, afatshkurtër, e vazhdueshme dhe periodike të hapësirave afariste dhe zyrave, sallave, magazinave, objekte hotelierike, etj.

5. Pastrim dhe mirëmbajtje e apartamenteve, shtëpive, hyrjeve të pallateve dhe hapësirave të përbashkëta në pallat.

6. Mbledhje dhe pastrim të mbeturinave dhe mbetjeve nga objekte pas përfundimit të aktiviteteve të ndërtimit dhe të tjera.

7. Pastrim pishine

8. Kositje bari

9. Larje fasade
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj